Semówka 21.16 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 04.2021
 
Semówka 21.16 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.16
– czyli co warto przeczytać

01

Przekaz w Google trafia do idealnego odbiorcy w idealnym momencie, dlatego musimy zadbać o jego treść – ale jak zrobić to skutecznie w kontekście employer brandingu? Odpowiedź znajdziecie w artykule naszego CEO Krzysztofa Marca:

02

PWC przygotowało świetny raport o wpływie pandemii na postawy i zachowania Polaków w sześciu obszarach: zachowań zakupowych, rozrywki, pracy, usług transportowych, zdrowia i samopoczucia, technologii oraz ekologii i zrównoważonego rozwoju.

03

A jak już jesteśmy przy raportach – działacie w branży e-commerce? Sprawdźcie, w jaki sposób PR może pomóc w rozwoju Twojego biznesu! Zapraszamy do pobrania darmowego e-booka przygotowanego przez agencję PR Calling:

04

Co trendy wyszukiwania mogą powiedzieć nam o nawykach konsumenckich? Jak wykorzystać to w strategii marketingowej firmy? Odpowiedzi dostarcza artykuł:

05

Firmy powinny zapewniać konsumentom informacje, których potrzebują, tak aby konsumenci podejmowali właściwe decyzje zakupowe. Jak odpowiedzieć na wymagania “nowej rzeczywistości? Wykorzystując automatyzację i wiedzę o nowych trendach.

06

Facebook ma zamiar wprowadzić nowe rozwiązania dla kont biznesowych. Sprawdźcie, co nowego nas czeka:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry