Semówka 21.25 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 06.2021
 
Semówka 21.25 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.25
– czyli co warto przeczytać

01

Anita, nasza SEM Specialist wprowadzi Was w świat marketingu w wyszukiwarkach internetowych w artykule:

02

Jak podejmować decyzje marketingowe i biznesowe w oparciu o sprawdzone i rzetelne dane? Odpowiedzi na to pytanie udzielają Alicja i Marek z naszego działu SEO:

03

Poznajcie Creative Ads Studio – nowe narzędzie, które ma ułatwiać tworzenie kreacji do kampanii displayowych, video i audio:

04

Co działa w przypadku reklam na YouTube? Sprawdźcie sami, dlaczego warto eksperymentować i testować nowe rozwiązania!

05

Zostajemy w temacie video – o tym, jak pandemia zmieniła podejście ludzi do tego medium i co możemy ugrać marketingowo bazując na trendach, które zostały z nami na dłużej, przeczytacie w artykule:

06

Działania marketingowe na YouTube to domena dużych graczy? Sprawdźcie sami jak skutecznie ten kanał mogą wykorzystywać mniejsze biznesy:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry