SEMówka #22- czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 05.2016
 

duzy_szablon semowka 22

W minionym tygodniu serwisy i blogi branżowe zostały zdominowane przez artykuły o nowych rozwiązaniach w AdWords, które Google ujawniło na tegorocznym Performance Summit.

Na językach wszystkich były takie nowe funkcje jak dostosowania stawek dla różnych typów urządzeń, rozbudowane reklamy tekstowe czy nowe reklamy w Google Maps. W naszej SEMówce znajdziecie listę najlepszych artykułów o tej tematyce i nie tylko!

Rozsiądź się wygodnie w fotelu z ulubionym napojem w ręku i zobacz Google Ads & Analytics Innovations Keynote.
Po długim weekendzie nie masz czasu, aby obejrzeć wideo z Performance Summit? Zajrzyj na bloga PPC Hero, który prezentuje sześć nowych funkcji i update’ów.
Nowy interface AdWords pod lupą. Dużo zdjęć panelu, które nie były prezentowane podczas Performance Summit.
Kolejny artykuł z bloga Wordstream. Mnóstwo ciekawych informacji o nowych Expanded Text Ads.
Search Engine Marketing podsumowuje raport na temat reklam wideo. Kilka prostych wskazówek jak tworzyć wideo, które spodoba się odbiorcom.
Trochę z innej beczki. Zamiast czytać w myślach swoich klientów, sięgnij po heatmapy i przekonaj się, co lubią na twojej stronie.

Przydało się? Zostaw kometarz, udostępnij na Facebooku lub podziel się linkiem ze znajomymi!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry