Semówka 22.31 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 08.2022
 
Semówka 22.31 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.31
- czyli co warto przeczytać

01

Re-commerce, czyli sprzedaż rzeczy używanych przez Internet to nowa gałąź e-handlu, która zyskuje na popularności. Już ponad 50% Polaków kupuje online produkty z drugiej ręki:

02

Inflacja to już problem globalny. Jak marki radzą sobie z podwyżką cen? Odpowiedź w wyczerpującym artykule od Google:

03

Nierealna utopia czy pewna przyszłość? 4-dniowy tydzień pracy to temat, który często wraca, a coraz więcej firm decyduje się na jego wprowadzenie. Przeczytaj rozmowę z ekspertem:

04

Content marketing również wymaga analizy. Poznaj 5 typów danych, które pomogą Ci interpretować skuteczność Twoich działań contentowych:

05

Google Chrome przesuwa datę wycofania 3rd party cookies o rok. Ciasteczka zostaną usunięte z przeglądarki w drugiej połowie 2024 r.:

06

Inlfuencer marketing – praktyczne porady prosto od Instagrama jak robić go dobrze. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co jest kluczowe dla skutecznej współpracy z influencerem:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry