Semówka 23.20 – czyli co warto przeczytać

 
Semówka 23.20 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.20
– czyli co warto przeczytać

01

Meta ogłosiła narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, które mają poprawić wydajność i usprawnić procesy reklamowe – od AI Sandbox po ulepszone funkcje Meta Advantage.

02

Bard, czyli system oparty na sztucznej inteligencji od Google przejdzie szereg zmian i zostanie rozbudowany o nowe funkcje. W planach integracja z innymi systemami – nie tylko od Google.

03

Używasz adblocka? Już niebawem możesz stracić możliwość oglądania filmów w popularnym serwisie – YouTube ogłasza eksperyment, który ma zachęcić użytkowników do zakupu YouTube Premium.

04

ChatGPT ma swoje wady – jedną z najczęściej wymienianych jest brak dostępu do aktualnych informacji – czas to zmienić. OpenAI zapowiada nowe funkcje w płatnej wersji ChatGPT-4.

05

YouTube wprowadza nowe funkcje analityczne, dzięki którym dowiesz się jakie formaty treści są najczęściej oglądane przez użytkowników.

06

Wpływ mediów społecznościowych na młodzież jest tematem wielu badań. Sprawdź jak Polacy oceniają dostępność Social Mediów dla niepełnoletnich użytkowników i jakie zmiany według nich należy wprowadzić.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów. Prywatnie fanka gier logicznych i filmów grozy (również tych klasy B!).

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry