SEMówka 3.50 – czyli, co warto przeczytać

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 09.2019
 
SEMówka 3.50 – czyli, co warto przeczytać

SEMówka 3.50 –
tego nie możesz przegapić

01

Korekty sezonowe to nowe narzędzie w Google, które możesz wykorzystać do inteligentnego określania stawek, dodając informacje o spodziewanych zmianach we współczynnikach konwersji ze względu na przyszłe wydarzenia.

02

Czym są SKAGi i dlaczego warto je stosować?

03

Każde działanie, które ma przynosić wymierne efekty, wymaga dobrze opracowanej strategii. Zanim zaczniemy prowadzić działania content marketingowe, warto zadać sobie kilka pytań, dzięki którym będziemy mogli skutecznie osiągać swoje cele. Od czego zacząć?

04

Z roku na rok branża e-commerce w Polsce coraz bardziej się rozwija. Wpływ ma na to nowy styl życia Polaków, ale też nowe przepisy, takie jak np. zakaz handlu w niedzielę. Jednak wciąż wiele sklepów nie zdaje sobie sprawy z tego, co jest ich barierą wejścia na rynek.

05

Jak dostosować słowa kluczowe w strategii na naszym blogu?

06

Sprawdź, jakie zmiany wprowadził Majestic!

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry