Semówka 3.97 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 08.2020
 
Semówka 3.97 – czyli co warto przeczytać

Semówka 3.97
- czyli co warto przeczytać

01

Jak przy pomocy storytellingu utworzyć nienachalną reklamę, która opowie o marce i zachęci do skorzystania z naszej oferty?

02

Skuteczna praca z contentem to również przemyślana strategia jego dystrybucji. Sprawdź co może zaoferować recycling treści.

03

Facebook ogłosił plan usunięcia 1 000 opcji dla targetowania swoich reklam ze względu na bardzo niskie wykorzystywanie ich przez reklamodawców.

04

Co dla marketingowca oznacza sojusz dwóch gigantów i ich działania, by stymulować innowacje w handlu cyfrowym?

05

Napisanie i opublikowanie artykułu tylko na swoim blogu to zdecydowanie za mało! Sprawdź koniecznie 20 miejsc, w których możesz opublikować swój content.

06

Zastanawiasz się czy bardziej powinieneś skupić się na budowaniu contentu czy może na Backlinkach? Koniecznie zajrzyj do tego artykułu

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry