Semówka 4.10 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 11.2020
 
Semówka 4.10 – czyli co warto przeczytać

Semówka 4.10
– czyli co warto przeczytać

01

Google Analytics w nowej odsłonie. Jak to wygląda z perspektywy użytkownika – zmiany ułatwiają czy utrudniają Wam pracę? Przegląd nowości stworzyli dla Was nasz CEO Krzysztof i Head of SEM Marta.

02

Nasz CEO Krzysztof pisze o sposobach na wyższe pozycje przy wyszukiwaniach głosowych – mniej typowych, często pracochłonnych, ale dających wymierne efekty.

03

Czy social media mogą mieć bezpośredni wpływ na pozycjonowanie strony? Odpowiedź znajdziecie w artykule Alicji, naszej SEO Specialist.

04

Nadchodzi sezon wyprzedaży. Jak zadbać o swój sklep internetowy przed prawdziwą inwazją klientów? Sprawdźcie porady naszej SEO Specialist Alicji:

05

Pozostajemy w temacie e-commerce. Tym razem z tego poradnika dowiesz się, jak skutecznie poprawić skuteczność swojego sklepu i zachęcić Klientów do finalizowania zakupów.

06

Youtube wprowadza nowy typ reklamy – reklamę dźwiękową. W czym Audio Ads (dostępnie obecnie w wersji beta) mogą okazać się przydatne?

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry