SEMówka #53 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 01.2017
 

 

duzy_szablon-sem

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Najlepsze artykuły na temat PPC  w minionym roku w jednym miejscu. Lektura obowiązkowa!
Cztery sprawdzone taktyki, którą poprawią wyniki każdej kampanii PPC.
Solidne podsumowanie zmian w branży PPC, których byliśmy świadkami w 2016 roku. Rozszerzone reklamy tekstowe, powrót dostosowania stawek dla urządzeń, koniec reklam chwilówek i prawej kolumny na desktopie to tylko kilka z nich.
Dla tych, którzy nie mają czasu na lekturę obszernego podsumowania Search Engine Land, polecamy subiektywny, ale trafny wybór dziesięciu największych zmian w PPC.
Kolejny artykuł, dzięki któremu usystematyzujemy wiedzę o optymalizacji kampanii AdWords. Warto przeczytać i powtarzać jak mantrę.
Last but not least. Kilka wskazówek na temat umiejętnego zarządzania swoją pracą powiązaną z SEO.
Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry