SEOStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2012
 

Miniony tydzień w polskim internecie obfitował w branżowe zdarzenia takie jak piąty polski hangout, który tym razem przybrał formę krótkich wykładów, czy też utworzenie polskiej społeczności na Google+. Zbiór najciekawszych artykułów publikujemy jak co tydzień dla wszystkich, którzy nie mają czasu na przeglądanie branżowych blogów.

 

 

Podsumowanie piątego polskiego SEO hangoutu z na blogu Critical, tam także ciekawy artykuł o alertach w Google Analytics.

 

Z kolei na blogu Pawła Gontarka pojawił opis audytu sklepu internetowego ornamento.pl, który także został przeprowadzony w trakcie ostatniego hangoutu.

 

Na Google+ zawitały Społeczności, a jednym z najciekawszych miejsc dla specjalistów SEO jest z pewnością społeczność SEO Poland. Nie może Cię tam zabraknąć!

 

Znane osoby z branży m.in. Red Chef, Paddy Moogan dzielą się prognozami na temat SEO w 2013 roku.

 

Blackhatowe metody zarówno old-schoolowe jak i dosłownie sprzed kliku miesięcy prezentuje SEJ. Jak opuścić indeks Google na własne życzenie przeczytamy w artykule, gdzie znajdziemy także polski akcent.

Cztery darmowe narzędzia do tworzenia botów opisał i ocenił Mariusz Kołacz z bloga Techformator.

 

Google+ proponuje użytkownikom Snapseed, nową alternatywę dla Instagrama. Czy zdobędzie popularność?

 

O prawidłowej dywersyfikacji adresów IP w obszernym artykule na SilesiaSEM.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry