SEOstories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 02.2013
 

komputer ApplePrezentujemy kolejne zestawienie najciekawszych artykułów związanym z tematyką Search Engine Marketingu. Tym razem sporo miejsca poświęcamy zmianom, które wprowadziło lub zapowiedziało Google.


Audyt witryny sklepu internetowego Jakie Klocki na blogu Zgreda z  szóstego HO. Można obejrzeć w wersji wideo, jednak warto przeczytać komentarze znajdujące się pod artykułem.

 

Backlinki z domen .edu i .goc są najlepsze, a dobry content wystarczy, aby strona znalazła się w topie? Z pięćdziesięcioma mitami, które towarzyszą nam w codziennej pracy, polemizuje autor artykułu.

W odpowiedzi na zmiany nawyków, jakie mają użytkownicy internetu, Google zapowiada wprowadzenie kampanii rozszerzonych. W sieci dostępne są już petycje przeciwko wprowadzaniu zmian.

Nowe rozwiązania Google nie zawsze przynoszą korzyści właścicielom stron. Bluerank omawia na  przykładach jak zmiana sposobu wyświetlania grafik w wynikach wyszukiwania Google spowodowała spadek liczby wizyt.

Pierwsza część cyklu, która pokazuje jak prawidłowo optymalizować kampanię AdWords, aby była efektywna w kolejnym miesiącach.

Pięć dobrych rad jak napisać nagłówek, który zaintryguje każdego odbiorcę. Również dla tych którzy nie mają lekkiego pióra.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry