SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2013

newspaper

Chcesz być na bieżąco z wiadomościami na temat SEO? Koniecznie czytaj naszego bloga.

Jak działa wyszukiwarka Google dowiemy się z niezwykle ciekawej wizualizacji, która spodoba się zarówno specjalistom do sprawy wyszukiwarek internetowych jak i laikom.

 


Pierwszego marca wystartowały Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron. Kilkuset uczestników próbuje zmierzyć się z wypozycjonowaniem frazy konkursowej w$p1erajmy hosp1cja.

Mamy możliwość zapoznania się z utajnionym dokumentem Search Quality Rating Guidelines, który został udostępniony przez Google kilka dni temu. Dla leniwych polecamy streszczenie autorstwa Lexy, a dla ambitnych artykuł na temat zmian w dokumencie.

Lexy, ostatnio bardzo aktywna na swoim blogu, zaprezentowała przydatny e-book na temat filtrów w wyszukiwarce. Lektura warta uwagi!

Chcesz podnieść notowania swojego bloga w wyszukiwarce? Kilka przydatnych wskazówek dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem. Wiedzę na ten temat dopełni artykuł na temat optymalizacji URL’a witryny internetowej.

Nie każdy wie, że Yahoo osiągnęło właśnie pełnoletniość. Co dalej z firmą, która pod przewodnictwem Marrisy Mayer ma ambicje być czymś więcej niż tylko wyszukiwarką.

Pierwsze miejsce w Yandex czy Google.ru czyli o tym jak pozycjonować naszych wschodnich sąsiadów. Przegląd najważniejszych wyszukiwarek oraz rynku dostawców reklam na blogu Sprawny Marketing.

Marta Nasiadka
Senior SEM Specialist. Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991