semKRK powraca do wersji offline!

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 08.2021
 
semKRK powraca do wersji offline!

semKRK powraca!
Przed nami 18 edycja!

Już w piątek, 10 września 2021 r. zapraszamy na semKRK#18, czyli pierwsze wydarzenie branży SEM po pandemii w formie stacjonarnej. Towarzyszyć nam będzie 7 ekspertów z branży SEO i SEM.  

 

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea  spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim  wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Wydarzenie odbędzie się  w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Wracamy do spotkań na żywo!

 

Podczas semKRK#18: 

zobaczysz 2 zwycięskie case study z semKRK Awards 2021 (z kategorii E-commerce oraz SEO) i nauczysz się, jak osiągać jeszcze lepsze  rezultaty w swoich kampaniach, 

spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą  i doświadczeniem, 

zobaczysz 2 zwycięskie prezentacje z naszego głosowania na Facebooku, gdzie nasi fani głosować będą tylko na tematy (nie znając prelegentów),

poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania, 

będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo!

 

Dodatkowo, bezpośrednio przed konferencją odbędą się warsztaty semKRK! Jak zawsze przeprowadzimy je na 3 ścieżkach: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wszystkie warsztaty odbędą się w Hotelu Kossak w Krakowie od 9:00 do 17:00 w dniu konferencji, tj. 10 września 2021 r.

 

Call for papers 

Informujemy o nowej wersji przesyłania zgłoszeń dla prelegentów konferencji. Każda  prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny fanów semKRK. W ankiecie umieszczonej na wydarzeniu na Facebooku będzie można głosować  na najciekawsze tematy prezentacji. Głosujący poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu,  kto je wygłosi. Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników przedstawimy osoby stojące za tematami i w ten sposób  poznacie ich nazwiska. Stawiamy na merytorykę, nie na fejm! Na Wasze zgłoszenia  czekamy do 13 sierpnia! 

Więcej informacji o CFP tutaj: https://semkrk.pl/call-for-papers/ 

Formularz zgłoszeniowy: http://bityl.pl/JBfEE 

 

Więcej informacji:  

Kup bilety na konferencję i warsztaty (od 9.08 godz. 12:00): https://app.evenea.pl/event/semkrk18/
Strona internetowa: https://semkrk.pl 

Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/  

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/384156919708298

Twitter:
https://twitter.com/semkrk  

Platforma z nagraniami z wcześniejszych edycji: https://semkrk.myvod.io/ 

Regulamin wydarzenia: https://semkrk.pl/wp-content/uploads/2021/08/Regulamin-semKRK18.pdf


Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (20 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry