Semówka 22.01 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 01.2022
 
Semówka 22.01 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.01
- czyli co warto przeczytać

01

Praca zdalna to wyzwanie, do którego zaadaptowało się setki firm. Jak utrzymać produktywność i work-life balance pracując z domu? Odpowiedź w artykule:

02

Nieodpowiednia polityka cookies okazała się kosztowna. Ponad 210 mln euro kary dla Google i Facebooka za utrudnianie odrzucania ciasteczek:

03

Audyt SEO to punkt wyjścia w przypadku prac pozycjonerskich. Jak wykonać go poprawnie i co jest totalnym must-have dla takiego raportu? On-site i off-site to nie wszystko:

04

14 ekspertów wypowiada się w kwestii nadchodzących trendów marketingowych. Czy po dwóch, szalonych latach czeka nas stabilizacja?

05

Reklama wideo to już pewna przyszłość. Jak podążać za trendami i przygotować się na nadchodzącą dominację korzystając z tej formy reklamy? Zapraszamy do lektury:

06

Znasz już 10 najnowszych aktualizacji algorytmu Google? Jeśli nie, ten artykuł z pomocnymi infografikami to coś, co musisz przeczytać:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry