Semówka 22.09 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 03.2022
 
Semówka 22.09 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.09
- czyli co warto przeczytać

01

Tworzysz strony internetowe? W tym artykule poznasz 5 pomysłów, które pomogą Ci wynieść biznes na wyższy poziom i zarabiać więcej:

02

Od kalendarza miesiączki, przez modę po biznes. 10 kobiecych aplikacji, które ułatwią planowanie i przydadzą się w codziennym życiu:

03

Przeciętny internauta w styczniu spędził na Facebooku 17,5 h i tylko kilkanaście minut na LinkedInie. Poznaj pozostałe statystyki badania Mediapanel i dowiedz się, ile czasu Polacy spędzają na różnych platformach:

04

Teamwork makes a great work! Jak dbać o sprawiedliwość i równość współpracy między pracownikami działającymi w środowisku hybrydowym? Odpowiedź w artykule:

05

Archaiczny komunikator ma problemy i niepewną przyszłość. Gadu-Gadu sprzedaje 10 procent udziałów i tworzy konto premium płatne 4,90 zł miesięcznie:

06

Ukryte linki na stronie to typowe black hat SEO. Poznaj 3 sposoby na ukrycie linków na witrynie i dowiedz się, jak je zatrzymać:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry