Semówka 23.22 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 06.2023
 
Semówka 23.22 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.22
– czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź jak przeprowadzić migrację strony internetowej, minimalizując negatywne skutki dla pozycji w wyszukiwarkach. Przeczytaj artykuł SEO Specialist w DevaGroup – Jakuba Barabasza.

02

Instagram ogłasza nowości, które mają w pomóc przyciągnąć uwagę użytkowników – reklamy z przypomnieniem oraz reklamy w wynikach wyszukiwania.

03

Aplikacja ChatGPT przekroczyła pół miliona pobrań w USA w ciągu pierwszych sześciu dni od swojej premiery. OpenAI przewyższyła większość rywali plasując się w pierwszej piątce aplikacji – chatbotów AI.

04

Commercial Music Library, czyli globalna biblioteka muzyczna będzie zawierała zarówno utwory światowych artystów, jak i wschodzących talentów.

05

Potencjał reklamowy Pinteresta – co zrobić, by skutecznie promować się na tej platformie społecznościowej? Sprawdź jak wykorzystać nowe funkcje reklamowe.

06

Meta przeprowadziła badanie, w którym przeanalizowano skuteczność kampanii reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem formatów wideo.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry