Semówka 3.66 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 01.2020
 
Semówka 3.66 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.66 –
czyli, co warto przeczytać

01

Mamy już 2020 rok. Dostrzegliście już jakieś zmiany w otoczeniu lub w swojej pracy? Eksperci z WordStream poprosili zaprzyjaźnionych marketerów o podzielenie się ich najlepszymi strategiami z 2019 roku! Zapewne większość z nich sprawdzi się w 2020 roku – koniecznie je sprawdźcie.

02

Dobrych rad nigdy za wiele, a jak się uczyć – to od najlepszych. Sprawdźcie porady od Josha Krichefskiego, CEO MediaCom EMEA. Przedstawiamy kolejny odcinek serii „Out Of Office” z Think with Google.

03

Każdy zastanawia się nad tym, co czeka go w 2020 roku. Co zatem czeka specjalistów SEM? Let’s get global, structured and automated with Bing!

04

Nowy rok może być nowym początkiem. Jak zaistnieć ze swoim biznesem w Google? Jaką strategię wybrać, aby wyróżnić się na tle konkurencji? Działaj lokalnie, myśl globalnie!

05

Niepokoi Was usterka związana z parametrem URL w Google Search Console? Google pracuje nad jej naprawą!

06

Jak najlepiej śledzić organiczne konwersje? Przedstawiamy propozycje skutecznych metod działania w tym temacie. Może to właśnie którąś z nich zastosujecie w swojej pracy?

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (10 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry