Semówka 3.85 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 05.2020
 
Semówka 3.85 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.85 –
czyli, co warto przeczytać

01

Niemcy są drugim w Europie rynkiem e-commerce. Sprawdźcie 30 najlepszych e-commerce u naszych zachodnich sąsiadów.

02

Wg. badań aż 79% marketingowców uważa, że liczba kampanii content marketingowych w 2020 i 2021 roku zwiększy się. Największą szansę na rozwój mają reklamy mobilne.

03

Nowość w Google Ads! Od teraz możesz zobaczyć raport skuteczności kategorii detalicznej na podstawie miejsca wyświetlania reklamy.

04

Link building to budowanie relacji – znacie to powiedzenie? Z tekstu dowiecie się jak być na bieżąco z nowinkami i jak używać Google Alerts dla SEO.

05

W rankingach wyszukiwania Google nadchodzi zmiana, która uwzględni Core Web Vitals jako sygnał rankingowy. Google połączy go z istniejącymi sygnałami user experience w celu poprawy ogólnego wrażenia strony.

06

Wykorzystanie mediów społecznościowych zwiększa się. Facebook w kwietniu pobił rekord w miesięcznej ilości użytkowników. Dzięki tym informacjom warto reaktywować swoje konto w Facebook Ads i skorzystać z porad odnośnie tego, jak reklamować się na FB.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (34 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry