SEMówka #49 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2016
 

semowka49

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która co tydzień zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Nowa wersja edytora pozwala na eksportowanie rozszerzonych reklam tekstowych jako reklam elastycznych, tworzenie Bumper Ads oraz obsługę rozszerzeń lokalizacji.
Zjadłeś zęby na kampaniach dla stomatologów? Sprawdź kilkanaście inspiracji, którą ułatwią Ci skuteczne promowanie firmy z tej branży. Nie wszystkie sprawdzą się na rynku polskim, ale warto kilka wypróbować!
Google Optimize powoli trafia do osób, które wysłały prośbę o dostęp do narzędzia. Z artykułu dowiemy się jak krok po kroku zacząć przygodę z Google Optimize.
Skrypt AdWords z portalu Search Engine Land nie tylko pomoże ustalić grupy reklamowe bez aktywnych reklam, ale także doda gotowe reklamy.

Średni czas spędzony na stronie, współczynnik odrzuceń, ruch wewnętrzny to trzy problemy w Google Analytics, z którymi zmierzył się autora wpisu.
Google upraszcza aktualizację listy e-maili w Customer Match. Dogrywaj lub usuwaj adresy z istniejącej listy.

 

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry