Semówka 3.77 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 04.2020
 
Semówka 3.77 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.77 –
czyli, co warto przeczytać

01

Sprawdźcie, jak szybko i sprawnie przenieść swoje kursy offline do sieci. Pod linkiem znajdziecie gotowy przewodnik, jak rozpocząć streamy na YouTube i jak wziąć się do przygotowania takiego streama.

02

Sprawdźcie, jak Google wspiera walkę z koronawirusem. Na ten temat przygotowujemy dla Was również osobny wpis na naszego bloga!

03

W serwisie WordStream przygotowano specjalny raport dotyczący tego, jaki wpływ ma COVID-19 na nasze płatne kampanie w Google. Oto, co możesz zrobić, aby sprostać obecnym wyzwaniom w swoich kampaniach PPC.

04

Przedstawiamy zbiór pomysłów na pisanie tekstów dla content marketerów. Sprawdźcie, o czym aktualnie jest najgłośniej!

05

Ze względu na zaistniałą sytuację wszyscy spędzamy więcej czasu w domu. Przedstawiamy listę 9 darmowych kursów online, które pomogą w Twoim rozwoju marketingowym.

06

Na blogu naszych przyjaciół z Senuto znajdziecie bardzo ciekawy artykuł z komentarzami przedstawicieli branży SEO o aktualnej sytuacji i jej wpływie na ich pracę. Wśród komentarzy znajdziecie również naszego CEO!

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry