SeoStories podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2012
 

 

Co wydarzyło się w branży w minionym tygodniu? Do najważniejszych zdarzeń z pewnością zaliczyć można ujawnienie przez Google informacji o kolejnym updacie algorytmu. Pojawiło się też wiele ciekawych artykułów, w szczególności na polskich blogach, po które warto sięgnąć w wolnej chwili.

Koniec roku nastraja do podsumowań. Ciekawe zestawienie wydarzeń minionego roku, które wpłynęły na SEO.

Wyczerpujący artykuł na temat ostatniej aktualizacji WordPressa znajdziemy na stronie SEJ. Nowy domyślny template Twenty Twelve,  odświeżone Media Uploader i Media Library  już nie takie straszne po lekturze artykułu.

Kolejny update Google Panda za nami. Dla tych, którzy przeoczyli zmiany, garść podstawowych informacji od niezawodnego Barrego Schwartza.

Zmierzch anchor tekstów, który ogłosił Rand Fishkin, pod lupą autorów bloga Performance Media. Już teraz warto przeczytać jak może wyglądać SEO w niedalekiej przyszłości.

Remarketing AdWords zintegrowany z danymi z Google Analytics daje ogromne możliwości kierowania reklamy do konkretnej grupy odbiorców.  Ekspercki artykuł do przeczytania od blogu agencji SEMAHEAD. Nowy wymiar remarketingu to jednak w nic w porównaniu z rewolucją, jaką przejdzie Google Analytics.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry