Semówka 23.14 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 04.2023
 
Semówka 23.14 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.14
– czyli co warto przeczytać

01

Wykorzystaj SEO w rekrutacji i zwiększ widoczność ogłoszeń o pracę. O tym, jakie znaczenie ma analiza słów kluczowych, a także optymalizacja techniczna przeczytasz w artykule Krzysztofa Marca – CEO DevaGroup.

02

W najnowszym artykule Bartłomiej Tomczyk – SEO Specialist w DevaGroup wyjaśnia czym jest lokalne SEO i jakie kroki warto podjąć, aby wypromować swoją firmę w internecie.

03

Google podejmuje działania, aby zapewnić użytkownikom większą kontrolę nad reklamami, które są widoczne w wyszukiwarce, YouTube i sieci reklamowej.

04

W lutym na TikToku i Facebooku przybyło użytkowników, a zmiany zachodzące na Twitterze powodują kolejne spadki w liczbie odwiedzających – sprawdź świeże wyniki badań.

05

Czy AI zagraża pozycji specjalistów SEO i content marketingu? Przeczytaj jaki wpływ i znaczenie ma sztuczna inteligencja na branżę marketingu internetowego.

06

Algorytm LinkedIn będzie wyróżniał posty sugerowane, które mogą być bardziej interesujące dla konkretnego użytkownika, a to wszystko na podstawie jego aktywności i zaangażowania.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry