Stwórz swój pierwszy komiks!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2013
 

Chcesz poinformować znajomych o ciekawym wydarzeniu w nieszablonowy sposób? W ostatnich dniach ogromną popularność zyskała aplikacja Bitstrips. Dzięki niej możesz w kreatywny i zabawny sposób pokazać swoim znajomym, co Ci w duszy gra lub leży na wątrobie. Bitstrips to aplikacja przeznaczona na smartfony, Facebooka oraz Twittera.

Zabawę rozpoczynamy od utworzenia swojego avatara. Możemy dowolnie wybrać kolor skóry, kształt fryzury, kolor włosów czy kolor oczu. Avatar może być jak najbardziej podobny do nas lub do kogoś z naszych znajomych. Aplikacja pomaga nam opowiedzieć o tym, co właśnie robimy, o naszych spostrzeżeniach lub emocjach, jakie w danej chwili nam towarzyszą.

Po uzupełnieniu dialogów, tytułu, emocji i dobraniu odpowiedniej mimiki, możemy opublikować na profilu nasz pierwszy komiks.

Aplikacja dostępna jest pod adresem www.facebook.com/appcenter/bitstrips/

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry