Foursquare i darmowe Wi-Fi

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2014

Foursquare to doskonała aplikacja geolokalizacyjna, umożliwiają nie tylko utrzymanie kontaktu ze znajomymi, ale również odkrywanie nowych miejscowości. Mimo że Foursquare dynamicznie się zmienia, właśnie odświeżył swoje logo i coraz silniej rozwija bliźniaczą aplikację Swarm, nadal możemy dzięki jego możliwościom ułatwić sobie życie. W tym wpisie przedstawimy funkcję, która może bardzo przydać się w trakcie eksplorowania miejskiej dżungli. Foursquare umożliwia wyszukiwanie miejsc oferujących darmowe Wi-Fi.

Często będąc w mieście, chcemy coś szybko sprawdzić. Wtedy internet mobilny okazuje się niezastąpiony. Ale bywają takie momenty, kiedy mamy nieco więcej czasu, więcej pracy do wykonania albo po prostu więcej na głowie i wtedy potrzebne nam szybsze i bardziej stabilne łącze. Foursquare wychodzi naprzeciw tym potrzebom, umożliwiając wyszukanie najbliższej sieci Wi-Fi. Wystarczy wybrać miasto, w którym się znajdujemy i wpisać w wyszukiwarce hasło free wifi, a aplikacja zwróci nam wyniki.

darmowe-wifi-foursquare

free-wifi-foursquare

Warto również zapoznać się z tipami, które zostawiają użytkownicy Foursquare’a w odwiedzanym przez siebie miejscu. Bardzo często znajdziemy tam hasło do sieci. Niektóre z nich mogą być nieaktualne, ale dość często zdarza się tak, że hasło nadal pasuje.

darmowe-wifi-haslo

 

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

Komentarze są wyłączone.

Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991