Aktualizacja Facebooka dla iOS 8

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 09.2014
 

Wprowadzenie iOS 8 wzbudziło wiele emocji wśród użytkowników. Facebook postanowił stanąć na wysokości zadania i przygotować aktualizację w nadchodzących tygodniach.


Facebook dla iOS 8 będzie umożliwiał łatwiejsze dzielenie się treścią znajdującą się w innych aplikacjach. Dotknięcie ikony akcji i wybranie Facebooka, umożliwi udostępnienie linku do strony internetowej z przeglądarki, zdjęć lub filmów wideo z rolki aparatu i treści z innych aplikacji. Facebook dla iOS 8 będzie miał zaktualizowany ekran akcji podobny do tego, który można zobaczyć w obecnej wersji. Stamtąd można wybrać osoby, z którymi chcesz podzielić się informacjami o lokalizacji, poinformować, co aktualnie robisz, lub otagować jako przyjaciół.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry