Jak założyć konto na Facebooku?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 02.2014
 

Krótki poradnik dla tych z Was, którzy jeszcze nie mają lub nie zdecydowali się na założenie konta na Facebooku. Cała procedura jest bardzo prosta i intuicyjna. Pamiętajcie tylko o jednym – to wciąga.

Aby założyć konto na Facebooku, wchodzimy na stronę www.facebook.com. Jedyne, co musimy posiadać, to własny e-mail, na który przyjdzie nam potwierdzenie założenia konta. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Na stronie wypełniamy formularz rejestracyjny, podajemy swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, płeć i adres e-mail. Na końcu wprowadzamy hasło. Hasło powinna składać się co najmniej z 6 znaków, najlepiej, żeby była to kombinacja cyfr i liter, trudna do odgadnięcia dla osoby postronnej, ale łatwa do zapamiętania dla nas.

Kiedy wypełnimy formularz rejestracyjny, otrzymujemy wiadomość na podany przez nas adres e-mail. Otwieramy wiadomość i klikamy w link potwierdzający założenie konta.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry