Najpopularniejsze gry na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 02.2014
 

W serwisie Facebook gry są jedną z najchętniej wybieranych form rozrywki. Gry umożliwiają rywalizację, ale również wzajemne wsparcie w osiąganiu celów. Nasi znajomi mogą wysyłać nam potrzebne rekwizyty oraz obdarowywać prezentami. Społecznościowy wymiar sprawia, że wspólna rozrywka jest o wiele bardziej angażująca i ciekawsza. Jakie są najlepsze gry na Facebooku?

Na pierwszym miejscu znajduje się Candy Crush Saga. To gra logiczna, która polega na układaniu obok siebie tych samych rodzajów cukierków, tak, by po ułożeniu określonej liczby, cukierki mogły zniknąć. Gra składa się ze 100 poziomów, przez które przechodzi nasza postać. Dodatkowo w każdym etapie można zdobywać specjalne bonusy po ułożeniu 4 lub 5 cukierków tego samego rodzaju w jednym rzędzie.

Kolejną równie popularną grą na Facebooku jest Farmville 2. Gra polega na budowaniu swojej farmy, hodowaniu zwierząt i uprawie roślin oraz warzyw. Gracz ma za zadanie rozwijać swoje gospodarstwo, zbierać plony i inwestować w kolejne elementy, które upiększą jego teren.

Wielomilionową liczbą użytkowników cieszy się także gra Texas Holdem Poker. Zasady są podobne jak w klasycznej grze w pokera. Gracz ma przede wszystkim zbierać żetony od innych użytkowników poprzez otrzymanie najsilniejszego układu kart.

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry