Powiadomienia na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2014
 

Powiadomienia na Facebooku są wyświetlane w prawym górnym rogu Twojego profilu. Kiedy pojawi się nowe powiadomienie, zostaje wyświetlony czerwony dymek z liczbą aktywności. Są trzy rodzaje powiadomień, które otrzymujesz: wiadomości, zaproszenia do znajomych oraz pozostałe aktywności jak zaproszenia do wydarzeń.

Powiadomienia dotyczące zaproszeń do grona znajomych i wiadomości są oznaczone osobnymi ikonami, natomiast wszystkie pozostałe powiadomienia są wyświetlane nad ikoną kuli ziemskiej . Kliknij jedną z tych ikon w dowolnym momencie, aby wyświetlić lub dostosować nowe powiadomienia.

Jeśli ktoś wyśle Ci zaproszenie do grona znajomych, zobaczysz liczbę 1 nad ikoną zaproszeń do grona znajomych . Kliknij ikonę, aby odpowiedzieć na zaproszenie lub znaleźć osoby, które możesz znać.

Możesz także kliknąć ikonę wiadomości , aby wyświetlić swoją skrzynkę odbiorczą lub wysłać nową wiadomość.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry