Zdjęcia bez granic na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2012
 

Smartfon gości na stałe w Twojej kieszeni lub torebce? Znakomicie! Do tego korzystasz z Facebooka i nie rostajesz się ani na jeden wirtualny krok ze swoimi znajomymi? Doskonale! Pojawiła się wreszcie nowa funkcja, która Ci się powinna spodobać.

Facebook testował automatyczne przesyłanie zdjęć z telefonów przez miesiąc, aż w końcu wdrożył funkcjonalność w życie. Co więcej, jest dostępna dla wszystkich użytkowników (czasem przy wdrażaniu nowych planów okazywało się, że dostęp do nich mają tylko wybrani użytkownicy).

Aby móc cieszyć się z automatycznego uploadu zdjęć należy jedynie posiadać najnowszą wersję mobilnej aplikacji Facebooka. Z funkcji mogą korzystać zarówno użytkownicy iOSa, jak i Androida.

Ktoś już korzystał lub zamierza? Co sądzicie o takiej funkcji – będzie przydatna czy nie tak bardzo?

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry