Gry piłkarskie na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2010

Mundial trwa! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 3 gry o tematyce piłkarskiej na Facebooka. Przestawiamy Galacticos Football, Galacticos South Africa i EA SPORTS FIFA Superstar.

Pierwszą z nich jest gra Galacticos Football. Uwaga wciąga! Rozgrywamy mecze z drużynami innych użytkowników. Za mecze otrzymujemy gotówkę oraz punkty reputacji, najwięcej w przypadku zwycięstwa i najmniej w przypadku porażki. Za gotówkę kupujemy prawdziwych zawodników. Ja póki co mam w swoim składzie m.in. Heskeya, Braafheida, Kaladze i Maxwella, więc na gwiazdy światowego formatu trzeba trochę popracować. Ważne jest aby mieć zrównoważoną cały osiemnastoosobowy zespół, bo wyjściowa jedenastka dobierana jest w sposób losowy. Za punkty reputacji, w zakładce The Chairmen, można polepszyć umiejętności piłkarzy, zwiększyć poziom gotówki czy zwiększyć liczbę możliwych do rozegrania meczy w ciągu dnia. W zakładce Trophies będziemy mogli rozegrać mecz z jakąś znaną drużyną, zaś w zakładce Friendlies mamy możliwość zagrania z naszymi znajomymi z Facebooka. Gra prezentuje się przyjaźnie i jest prosta w obsłudze:

Druga gra to Galacticos South Africa, wersja Galacticos Football przygotowana specjalnie na MŚ 2010 w Republice Południowej Afryki. Na początku wybieramy jedną z 32 drużyn biorących udział na mundialu. W 18 składzie musi być conajmniej 6 zawodników z reprezentacji, którą wybraliśmy. Pozostałych możemy naturalizować, więc nic nie stoi na przeszkodzie by Messi mógł grać w reprezentacji Brazylii.

Najszybciej  zyskująca na popularności gra w ostatnich dniach to EA SPORTS FIFA Superstar, stworzona przez EA Games, twórców popularnej FIFY. Gra prezentuje się bardzo dobrze na tle wizualnym:

Wcielamy się w managera klubu piłkarskiego. Oprócz kupowania zawodników i rozgrywania meczów, mamy możliwość rozbudowywania stadionu i treningu piłkarzy. Razi mnie mała liczba meczów możliwych do rozegrania w ciągu dnia, choć z drugiej strony to i dobrze 🙂

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991