Funkcja „Zapisz” na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2014
 

Facebook udostępnił funkcję „Zapisz” na naszych profilach. Możemy znaleźć ją po lewej stronie głównego menu.  Funkcja umożliwia zapisanie na później interesujących informacji – adresów internetowych, filmów, teledysków, muzyki czy zdjęć. Wystarczy kliknąć opcję Zapisano w linkach nawigacyjnych w aktualnościach.

Opcja znajduje się po lewej stronie głównego menu.

Po kliknięciu w nową funkcję, zostajemy przeniesieni do zakładek nawigacyjnych, które podzielone są na odpowiednie kategorie: Linki, Miejsca, Muzyka, Książki, filmy, Programy telewizyjne, Wydarzenia i Archiwum. Po wybraniu jednego z nich, zostajemy przełączeni do konkretnej kategorii.

W celu zapisania udostępnionej przez naszych znajomych treści, musimy kliknąć w strzałkę znajdującą się w prawym górnym rogu opublikowanego posta i wybrać z rozwijanego menu opcję „Zapisz”.

Funkcja Zapisz jest dostępna nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również w wersji mobilnej.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry