Pet Society – zadbaj o pupila

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2010

Jeśli lubicie „The Sims” oraz wszelkiego rodzaju zwierzątka, to na pewno gra na Facebooku pt. „Pet Society” się Wam spodoba. Celem gry jest opiekowanie się swoim własnym, wykreowanym zwierzątkiem, które możemy m.in. karmić, czyścić, bawić się z nim itp.

Mieszkanie

Ale do rzeczy. Po uruchomieniu gry (link na końcu artykułu) kreujemy własnego pupila. Dla leniwych jest przydatny przycisk „Shuffle„, który losuje nam wygląd zwierzątka. Po zatwierdzeniu wyglądu, przechodzimy do pierwszego ekranu gry, który będzie z pewnością najczęściej odwiedzany,a mianowicie do naszego domu. „Home” jak sama nazwa wskazuje jest to nasze mieszkanie, gdzie zwierzak spędza najwięcej czasu. Jednak nie będę w stanie przedstawić wszystkich możliwości gry, dlatego skupię się tylko na tych najważniejszych. Mieszkanie początkowo składa się z 3 pokoi oraz ogródka. Oczywiście można tą ilość powiększyć, ale jest to niestety płatne, jak połowa rzeczy w obecnych grach na Facebooku. W mieszkaniu można wszystko edytować, począwszy od koloru ścian, tapet, podłogi a skończywszy na układzie okien i drzwi. Do pokoju możemy dokupić również przedmioty. To co mnie naprawdę zachwyciło, to gigantyczny wybór z pośród przedmiotów. W żadnej innej grze na Facebooku nie zaobserwowałem aż tak dużego asortymentu. Nie mówię tu o dziesiątkach, ale o setkach (może o tysiącach). W mieszkaniu również zabawiamy naszego pupila. Na przykład możemy pograć z nim w piłkę, porzucać frisbee, czy poskakać na skakance. Za niektóre osiągnięcia otrzymamy nagrody, którymi zapewne będziemy chcieli się pochwalić. W mieszkaniu dodatkowo przyrządzamy jedzenie, oglądamy telewizję a jeśli ktoś chce, to może wyprawić jakąś imprezę.

Miasto


Klikając na drzwi w mieszkaniu, lub na ikonę drzwi w lewym dolnym rogu ekranu gry, możemy udać się do przeróżnych miejsc. Na chwilę obecną możemy odwiedzić:

 • Garden – sklep ogrodniczy
 • Stadium – stadion sportowy
 • Furniture – sklep meblowy
 • Boutique – sklep wędkarski
 • DIY – jak nazwa wskazuje „Zrób to sam”
 • Food – żywność
 • Clothes – sklep odzieżowy
 • Mystery – sklep z „dziwactwami”
 • Stylist – stylista
 • Market – dużo różnych produktów
 • Cafe – kawiarnia, tutaj możemy spotkać się z innymi zwierzątkami
 • Fishing Pond – łowisko ryb
 • Friends – odwiedzanie przyjaciół

Nasi przyjaciele


Jak wyżej wspomniałem, możemy odwiedzić naszych przyjaciół. Wystarczy kliknąć „Visit Friends” i teraz możemy już podróżować po ulicach, podwórkach w poszukiwaniu naszych znajomych.

Stadion

Ostatnim miejscem , które chciałbym omówić jest stadion sportowy. Tutaj możemy wyzwać naszych znajomych i rywalizować z nimi w biegu przez płotki i przeszkody. Jeśli wydaje się Wam że jest to proste, to jesteście w błędzie. Mi do tej pory nie udało się przebiec bezbłędnie całej trasy. Do wyboru mamy praktykę, pojedynczy wyścig lub PRO RACE.

Zachęcam każdego z Was do stworzenia własnego pupila oraz zabawy z nim, co będzie wielką zabawą również dla Was.

Link do aplikacji: link

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991