Film o Facebooku już wkrótce

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2010
 

Właśnie ukazał się pierwszy plakat promujący film „The Social Network„, którego fabuła dotyczy w całości Facebooka i losów jego twórców. Premiera na świecie 13 października, a w Polsce 5 listopada.

Film ukaże historię Facebooka, od jego skromnych początków w akademickim pokoju na Harvardzie do dominującej pozycji wśród portali społecznościowych na świecie. Opowie o losie Marka Zuckerberg, o wpływie sukcesu na jego życie, a także o kradzieży pomysłu i części kodu kolegów.

Film wyreżyseruje sam David Fincher, twórca „Siedem” i „Podziemnego kręgu”. Scenariusz częściowo bazuje na książce Bena Mezricha pod tytułem „Accidental Billionaires”. Marka Zuckerberga zagra Jesse Eisenberg, a w jednej z ról będziemy mogli zobaczyć Justina Timberlake’a.

Film zapowiada się naprawdę interesująco i chętnie wybiorę się do kina, żeby zobaczyć jak wyglądały kulisy powstania Facebooka. Ciekaw jestem Waszych opinii.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry