Gra w pamięć jakiej jeszcze nie widziałeś

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2010
 

Pamiętacie te czasy gdy układało się na ziemi talię pomieszanych specjalnych kart, które należało sparować? Te czasy już minęły, rozwój technologi wyparł większość gier planszowych i stworzył odpowiedniki wirtualne. Znana Wam gra w pary znajduje się również na Facebooku i nosi nazwę „Gra w Pamięć„.

Zasady są proste. Mamy 18 par zdjęć naszych przyjaciół… Naszym zadaniem jest odpowiednie sparowanie zdjęć. Po prawej stronie planszy z obrazkami znajduje się ranking najlepszych trzech znajomych. Jeśli chcemy zobaczy resztę wyników, należy kliknąć w odnośnik „Wyniki przyjaciół„. Obok tego linku znajduje się drugi o nazwie „Ranking”. Tam możemy sprawdzić jak szło wszystkim graczom… Gdy odwiedzicie „Ranking” i zobaczycie najlepsze trzy wyniki , które wynoszą odpowiednio : 10, 20 oraz 34 sekundy, to zapewne pomyślicie :”Pewnie mają jakieś kody”. Liczy się zręczność i dobra pamięć, więc: trening, trening i jeszcze raz trening.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry