Najlepsi przyjaciele na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 09.2014
 

Zastanawiałeś się czasem, kto jest Twoim najlepszym przyjacielem na Facebooku? Z kim najczęściej rozmawiasz i najchętniej wchodzisz w interakcję? Teraz możesz to sprawdzić. W serwisie właśnie robi furrorę aplikacja My best friend, dzięki której możemy sprawdzić, z kim najczęściej wchodzimy w interakcję.

Aplikacja My best friend jest dostępna pod tym adresem. Wystarczy być zalogowanym na Facebooku i zdecydować się na jedną opcję – Mój najlepszy przyjaciel, albo Moich 3 najlepszych przyjaciół. Aplikacja zliczy wszystkie wiadomości, jakie wysłaliśmy do naszych znajomych i wskaże osoby, z którymi najchętniej i najczęściej rozmawiamy. Wynik możemy udostępnić na swojej tablicy, dzieląc się nim z naszymi przyjaciółmi.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry