Najlepsze gry na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2014

Przyjęło się stwierdzenie, że najlepsze gry na Facebooku są po angielsku. Na pewno są one najbardziej popularne, ale wiele z nich dostępnych jest także w polskich wersjach językowych. Osoby, które nie chcą gimnastykować się językowo, mogą również znaleźć coś dla siebie. Wiejskie życie, Przeciwieństwa czy Słóweczka to również bardzo popularne polskie gry na Facebooku.

Gra na Facebooku potrafi dostarczyć bardzo wielu emocji, a przy okazji zapewnić wspólne tematy ze znajomymi, którzy również grają. Wiejskie życie jest podobne do gry FarmVille. Relaksująca muzyka, gospodarstwo i możliwość zarządzania własną ziemią potrafi odprężyć po ciężkim dniu. Specjalne i standardowe misje pomogą Ci w zdobywaniu coraz wyższego poziomu. W grze tworzymy od podstaw ranczo swoich marzeń, uprawiając rośliny i drzewa, hodując zwierzęta oraz produkując przy użyciu maszyn mnóstwo różnorodnych artykułów. Gra umożliwia udekorowanie swojej farmy i podzielenie sie efektami ze znajomymi.

Gra Słóweczka umożliwia układanie słów z proponowanych liter. Każda plansza do gry jest inna, wobec czego gra nieprędko nam się znudzi. Dodatkowo możemy rywalizować z innymi uczestnikami dzięki zestawieniu tabeli wyników. Słóweczka ćwiczą refleks i szybkość myślenia gracza.

Przeciwieństwa to gra, która polega na układaniu antonimów. Dzień – Noc, Ciepło – Zimno, Słodki – Gorzki. Z dostępnych liter gracze musza ułożyć słowo, które będzie przeciwieństwem wyświetlanego wyrazu.

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991