Odwiedzamy Indonezję na Polska Festival Jakarta

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 03.2019
 
Odwiedzamy Indonezję na Polska Festival Jakarta

Odwiedzamy Indonezję
na Polska Festival Jakarta

Od 18 do 24 marca jesteśmy na Polska Festivalu w Jakarcie w Indonezji! Wydarzenie ma charakter wystawienniczo-targowy i jak do tej pory jest największym projektem promującym polski biznes w Indonezji. Głównym celem Festivalu jest przedstawienie polskich firm oraz pomoc w nawiązaniu relacji biznesowych z przedstawicielami sektora indonezyjskiego. Program wydarzenia został zaplanowany tak, by najlepiej jak to możliwe wspierać polskich przedsiębiorców oraz umożliwić im skuteczną ekspansję na 250 milionowym rynku indonezyjskim. Załoga DevaGroup także była obecna na tym wydarzeniu! Na naszym stoisku prezentowaliśmy zakres usług oraz możliwości, jakie dają działania SEO i SEM.

W ramach Polska Festival Jakarta wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Jakarcie, w której uczestniczyła także Ambasador Polski – pani Beata Stoczyńska. Na Gali pojawili się także przedstawiciele indonezyjskich kręgów biznesowych i politycznych oraz reprezentanci Indonezyjskiej Izby Handlowej. Tego samego dnia zaprezentowaliśmy się przed jury w konkursie Pitch Competition, w którego skład wchodziło pięciu rekinów indonezyjskiego biznesu. Przewodniczącym jury był Ambasador Peter F. Gontha, który prowadził indonezyjską wersję Dragon’s Den w 2005, zyskując przydomek „indonezyjskiego Donalda Trumpa”. W grudniu zeszłego roku został odznaczony medalem przez prezydenta RP p. Andrzeja Dudę. W jury zasiadała także jedna z ważniejszych kobiet w indonezyjskim biznesie, p. Shinta Kamdani, vice-chairman Indonezyjskiej Izby Handlowej KADIN. Absolwentka Harvard Business School, obecnie poprzez Sintesa Group kontroluje 17 spółek, co przyniosło jej 46 miejsce na liście Forbes Asia’s 50 Women.

 

polska-festival-jakarta-devagroup (4)

 

Polska Festival Jakart umożliwił nam:

  • Udział w wystawie w roli wystawców: wraz z innym polskimi firmami mieliśmy stoisko w głównym lobby PIK Avenue, co dało możliwość przebadania rynku i dotarcia do końcowych klientów
  • Wzięcie udziału w warsztatach dla polskich firm z ekspertami, które obejmowały: omówienie kluczowych kwestii prowadzenia biznesu w Indonezji (rejestracja firmy, rejestracja produktów, procedury importowe, współpraca z indonezyjskimi firmami)
  • Odbycie dedykowanych spotkań B2B
  • Odwiedzenie największych unicornów w Indonezji, takich jak: Indosat oraz bank BRI.

Poniższe zdjęcia przedstawiają załogę DevaGroup oraz polską Ambasador – panią Beatę Stoczyńską.

polska-festival-jakarta-devagroup (3)

 

polska-festival-jakarta-devagroup (1)

Festiwal odbywa się w Centrum Handlowym PIK Avenue w północnej Jakarcie, zlokalizowanym blisko stołecznego portu lotniczego.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 4,67 / 5)
Loading...
Przewiń do góry