Zaproszenia od nieznajomych

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2013
 

Czasami dostajemy zaproszenia do znajomych od nieznanych osób. Jak rozpoznać, czy ten, kto wysyła nam zaproszenie, posługuje się swoim prawdziwym zdjęciem, czy może podszywa się pod kogoś innego? Sposób jest bardzo prosty.

Najpierw należy wejść na profil osoby, która zaprosiła nas do znajomych. Najeżdżamy kursorem na zdjęcie profilowe. Klikamy na nim prawym klawiszem myszy, z rozwijanego menu wybieramy opcję Kopiuj adres obrazka.

Następnie wchodzimy do wyszukiwarki Google. U góry wybieramy opcję Grafika. Wklejamy adres za pomocą ctrl + v w polu adresu i klikamy niebieską lupę po prawej stronie.

Google wyszukuje nam wszystkie strony, na których znalazło się zdjęcie profilowe osoby, która zaprosiła nas do znajomych.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry