Basen Narodowy na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 10.2012
 

Nie trzeba nikomu chyba opowiadać o nieudanym meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie, a właściwie o meczu, który w planowanym terminie się nie odbył. Dlaczego? Wiadomo, wszystko przez dach na Narodowym. Tak wielkie wydarzenie nie mogło obejść się bez echa w sieci.

Momentalnie zaczęły powstawać profile typu „Basen Narodowy”, „Dach na Stadionie Narodowym”, „Rzuć wszystko i idź popływać na Stadionie Narodowym”. Profile spotykały się z gromkimi odpowiedziami ze strony internautów, którzy nie szczędzili komentarzy pod adresem PZPN i zarządcy, jak i wykonawcy dachu na Stadionie Narodowym.Oczywiście pojawiły się też śmieszne grafiki i filmiki ze Stadionem, a raczej Basenem Narodowym w roli głównej. Oto przykłady radosne twórczości internautów:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=472466829464234&set=o.501301133215830&type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=472466829464234&set=o.501301133215830&type=1&theater

W chwilę po tym, jak ogłoszono informację o odwołaniu meczu dwóch kibiców złamało starą jak świat zasadę, że nie wolno wbiegać na boisko. W pogoń za nimi rzuciła się ochrona, ale zobaczcie raz jeszcze jak to wyglądało:

Które są Wasze ulubione profile dotyczącego Basenu Narodowego? Wpisujcie w komentarzach.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry