Mentions. Aplikacja na Facebooku dla celebrytów

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2014
 

Facebook przygotował nową aplikację dla najpopularniejszych użytkowników. A jak powszechnie wiadomo, najpopularniejsi to również najbardziej znani, a więc muzycy, aktorzy, sportowcy czy politycy. Aplikacja Mention będzie dostępna dla tzw. celebrytów, którzy mają zweryfikowane konto.

Z danych Facebooka wynika, że w serwisie dostępnych jest 800 tys. oficjalnie zweryfikowanych kont. Po czym poznamy, że dane konto jest zweryfikowane? Przy nazwisku celebryty znajduje się niebieskie kółeczko, które potwierdza autentyczność profilu.

Mention umożliwia obejrzenie tego, co mówią o nas fani oraz bezpośrednie dołączenie do konwersacji, dzielenie się wydarzeniami z życia prywatnego poprzez publikację statusów, zdjęć, filmów oraz umożliwienie fanom zadawania pytań, na które odpowiemy. Aplikacja daje także możliwość dołączenia do popularnych konwersacji oraz obejrzenia treści publikowanych przez osoby, które nas obserwują.

Obecnie Facebook Mentions dostępny jest tylko na terenie USA, ale w najbliższych miesiącach serwis ma w planach rozszerzenie funkcjonalności również na inne kraje.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry