Lutowe szkolenia otwarte DevaGroup

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 01.2020
 
szkolenia-otwarte-devagroup

Zapraszamy na nasze


szkolenia otwarte!

Już 18 lutego rozpoczynamy nasz 4-dniowy cykl szkoleń otwartych. Nasi specjaliści przybliżą Wam tematykę: SEO, Google Analytics, Google Ads oraz Google Tag Managera. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i przesyłania zgłoszeń na poszczególne szkolenia. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w 2, 3 lub 4 szkoleniach, otrzymają specjalne rabaty!

18 lutego odbędzie się pierwsze szkolenie dotyczące Google Ads (AdWords). Celem szkolenia jest przybliżenie Google Ads osobom, które chcą samodzielnie prowadzić kampanię, pracują w działach marketingu lub np. kontrolują pracę agencji odpowiedzialnej za promocję ich firmy. Na szkoleniu poruszymy między innymi następujące tematy:

Szkolenie poprowadzą: Krzysztof Marzec i Marta Koziarz.

Dowiedz się więcej.

szkolenie-google-ads

 

19 lutego zapraszamy na szkolenie SEO. Pomimo otaczających nas zewsząd reklam pozycjonowanie w dalszym ciągu dostarcza klientów biznesom wszystkich branż, zarówno B2B, jak i B2C. Szkolenie z pozycjonowania obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące technicznego SEO, optymalizacji strony, a także linkbuildingu. Prowadzący pomogą lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarki Google i zwiększyć widoczność swojej strony. Na szkoleniu poruszymy tematy takie jak:

  • Co to jest pozycjonowanie, jak działa wyszukiwarka
  • Monitorowanie i skalowanie działań SEO
  • Audyt SEO i optymalizacja on-site
  • Budowanie contentu generującego ruch, wykrywanie duplikatów
  • Dalsza część optymalizacji, linkbuilding
  • Linkbuilding: Jakie linki są wartościowe?

Dowiedz się więcej. 

Szkolenie poprowadzą: Kamil Sroka, Łukasz Suchy, Damian Kałwa.

szkolenia-seo-devagroup

 

20 lutego zapraszamy na szkolenie Google AnalyticsNie można mówić o profesjonalnych działaniach marketingowych w internecie bez analityki. Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom zasad działania narzędzia Google Analytics, pokazanie, jak można wyciągać z niego przydatne informacje i jak je interpretować. Szkolenie jest dedykowane wszystkim, którzy realizują działania marketingowe w internecie i chcieliby poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę. Szkolenie obejmuje zagadnienia:

Dowiedz się więcej.

Szkolenie poprowadzą: Krzysztof Marzec i Dorota Kika.

szkolenie-analytics-devagroup

 

19 marca cykl szkoleń zamknie szkolenie z GTM. To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli chcesz samodzielnie testować, mierzyć, zliczać dane i wdrażać różne narzędzia analityczne, ale nie masz wiedzy programisty czy dewelopera. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu 90% potrzebnych kodów do testowania wdrożysz sam. Dodatkowo dowiesz się, jak przeprowadzać proste i bardziej zaawansowane testy za pomocą darmowego narzędzia Google Optimize. Podczas szkolenia omówimy cały proces – od postawienia hipotez po raportowanie, gdzie tylko jednym z elementów jest wdrożenie narzędzia. Przyjdź, testuj i rozwijaj swój marketing.

Podczas naszego szkolenia poruszymy takie kwestie jak:

  • Wdrożenie Google Tag Managera
  • Mierzenie wysłanych formularzy
  • Data Layer i niestandardowe wdrożenia

Dowiedz się więcej. 

Szkolenie poprowadzą: Marta Koziarz i Tomasz Trzósło.

szkolenie-gtm-devagroup

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991