Jak usunąć „Ads by browse to save”?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2013
 

Zauważyliście ostatnio na Facebooku długie bloki tekstu z jednym komunikatem: „Ads by browse to save”? Jeśli zaczęło Wam to przeszkadzać (a skoro trafiliście tutaj, to pewnie tak właśnie jest), zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, jak usunąć niechciany komunikat.

Aby odinstalować ten złośliwy komunikat, musimy odbyć nastepującą drogę: Wybierz Start, następnie Panel Sterowania. Wybieramy Odinstaluj program. Na liście szukamy programu Browse to save lub Browse2save. Na każdym komputerze program może mieć inną nazwę, ale podobną to tej pierwotnej. Jeśli nie widzimy jednej z dwóch podanych nazw, przejrzyjmy dokładnie i uważnie całą listę programów. Mogą pojawiać się również takie nazwy jak: Download and Save, Download Save, YouTube Downloader Toolbar, WXDownloadFast, PDF Source Forge Toolbar, IObit toolbar, StartNow Toolbar or RewardsArcade. Należy usunąć wszystkie podejrzane pliki. Na każdym z nich klikamy prawym klawiszem, wybierając opcję: „Odinstaluj”.

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry