Król TVN na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 02.2013
 

Kuba Wojewódzki, kiedy jego profil na Facebooku przekroczył 1,1 mln fanów, ten go po prostu zlikwidował. Czy fani poczuli się urażeni i oszukani? Tego nie wiemy, ale dziennikarzowi nie odpowiadało, że zrobił się to kanał do wylewania swoich frustracji przez inne osoby.

Nic nie trwa wiecznie, także pustka w mediach społecznościowych po takim gwiazdorze. Pojawił się na nowo z nowym profilem Kuba Wojewódzki – Król TVN. Zaczął prowadzenie go od zwykłej zapowiedzi gościa z kolejnego odcinka swojego programu. Żadnych wyjaśnień, przeprosin, zażaleń.

Jak mówi Kuba, profil będzie prowadzić sam, bo nie potrzebuje pośrednika w komunikowaniu swoich treści w swojej przestrzeni. Kuba chciałby chyba wydzielić swój obszar w Internecie, ale to się nie uda. Internet jest wszechwładny i bezlitosny. Popieramy decyzję o powrocie Kuby na Facebooka i trzymamy kciuki za wytrwałość i życzymy więcej tolerancji na świat 😉

A Wy? Odwiedziliście już nowy profil dziennikarza?

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry