SMSy do lamusa, Facebook rządzi

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2012
 

Nie musisz być użytkownikiem Facebooka, by ten się o Ciebie upomniał. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy.

Wszystko rozbija się o aplikację Facebook Messenger dla systemu Android. Teraz, aby z niej skorzystać wcale nie trzeba posiadać konta na Facebooku – i to jest przełom!  To pomoże potentatowi zyskać nowych użytkowników, którzy posiadając już powszechny komunikator, będą na dobrej drodze do założenia konta na Facebooku.

Niestety, póki co, otwarta aplikacja będzie dostępna w Australii, Wenezueli, Indonezji, Indiach i RPA. Pozostali muszą jeszcze poczekać, ale na pewno funkcjonalność prędzej czy później dotrze do wszystkich. Tak samo użytkownicy urządzeń z systemem iOS powinni uzbroić się w cierpliwość. Tym razem Facebook ewidentnie chciał zjednać sobie użytkowników Androida i to im wręczył palmę pierwszeństwa.

Co sądzicie o takiej formie komunikacji? Jest lepsza i tańsza niż SMSy?

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry