16.04.2021

Darmowy webinar

Google dla biznesu #2:
Twój biznes, nasze reklamyNajlepsi praktycy oraz specjaliści od reklamy w Google dzielą się tym, jak wygrać w branży e-commerce pomimo kryzysu.
To nie jest kolejny nudny sprzedażowy webinar, tylko skondensowana paczka wiedzy,
którą możesz dostać zupełnie za darmo.

Oficjalnym współorganizatorem wydarzenia jest:


16.04.2021

Darmowy webinar

Google dla biznesu #2:
Twój biznes, nasze reklamyNajlepsi praktycy oraz specjaliści od reklamy w Google dzielą się tym, jak wygrać pomimo kryzysu.
To nie jest kolejny nudny sprzedażowy webinar, tylko skondensowana paczka wiedzy, którą możesz dostać zupełnie za darmo.


Oficjalnym współorganizatorem wydarzenia jest:

Dlaczego warto się zapisać?

Darmowa wiedza - najlepsi prelegenci - sprawdzony format.
100% uczestników naszych spotkań poleca nas dalej.
zalozenie-kanalu-ikona-ikona-150

Darmowa wiedza

Nie ma haczyka, spotkanie jest darmowe, dzielimy się naszą wiedzą. Nie ma też charakteru sprzedażowego.
komunikacja-ikona-150-new

Dzielimy się sukcesem

W trakcie kryzysu podnieśliśmy zatrudnienie o 20%. Dzieląc się wiedzą, dzielimy się z Wami sukcesem.
efekty-ikona-150-new

Praktyka i efekty

Omawiane zagadnienia są praktyczne, skalowalne i będziesz je mógł wdrożyć w swoich działaniach tego samego dnia.
skaluj-biznes-ikona-new-150

Doświadczenie

Marketing w Google robimy od 2005 roku. Mamy za sobą tysiące godzin szkoleniowych, własne konferencje. Wiemy co robimy.

Sprawdź nasze spotkania stacjonarne w siedzibie Google

 

Oficjalnym współorganizatorem webinaru jest firma:

Partnerem webinaru są firmy:

Agenda webinaru

 
 • 16 kwietnia 2021

 • 10:00-10:30

  Krzysztof Marzec, CEO w DevaGroup
  5 raportów z Google Analytics, które pozwolą ulepszyć Twoją stronę pod Google

  Czy wiesz, że Google Analytics może być używany do pilnowania jakości Twojej strony? Profesjonaliści używają tego narzędzia również do zbierania danych do audytu skuteczności strony. W trakcie prezntacji opowiem jak możesz samodzielnie wyciągać wnioski i ulepszać swoją stronę zarówno pod kątem użyteczności jak i aktywności GoogleBota.

  Uczenie osób dorosłych to wyzwanie. Mam za sobą dziesiątki szkoleń, kilkadziesiąt godzin nagranych webinarów w kursów w tematyce Google Ads. Dawno przekroczyłem tysiąc przeszkolonych osób. Z Google Ads korzystam od 2005 roku w codziennej pracy, dodatkowo odbyłem wiele kursów jak uczyć i prezentować. Dostajesz gwarancję, że trafisz na praktyka i doświadczonego szkoleniowca. Mam za sobą dziesiątki wystąpień na najlepszych konferencjach w kraju oraz szkolenia na zlecenie Google dla najlepszych agencji i domów mediowych w programach Akademia Google Partners oraz BIG6. Moje książki w tematyce Google sprzedały się w ponad trzech i pół tysiącach egzemplarzy, a pozycja opisująca egzaminy Google urosła do rangi podręcznika, z bardzo wysokimi ocenami czytelników.
 • 10:35 - 11:05

  Dorota Kika - Senior SEM Specialist w DevaGroup
  Jak ocenić skuteczność tekstu reklamowego w Google Ads?

  Poprawnie przygotowana kampania reklamowa powinna mieć odpowiednią strukturę - kilka grup reklam i kilka tekstów reklamowych. Podczas prezentacji opowiem jak na podstawie statystyk w panelu Google Ads możesz ocenić, które teksty są lepsze i dlaczego.

  Jestem certyfikowaną specjalistką Google Ads i Google Analytics. W branży SEM pracuję od 2009. Przeżyłam niejedną rewolucję w narzędziach Google, dzięki czemu żadne zmiany nie są mi straszne, a testowanie nowości sprawia prawdziwą przyjemność. Jako Senior SEM Specialist w DevaGroup skupiam się głównie na praktycznym wykorzystaniu systemów Google Ads i Google Analytics. Zamiast teoretyzować, sprawdzam jakie rozwiązania faktycznie działają. Na co dzień zajmuję się tworzeniem kampanii reklamowych oraz analityką i wdrożeniami Google Tag Manager.
 • 11:10 - 11:40

  Krzysztof Semp, CEO Profitcrew
  Od zera do milionera na Amazon w 3 miesiące - case study wdrożenia w branży ogrodowej

  W tej prezentacji pokażę jak wdrożyliśmy produkty z kategorii wyposażenia ogrodu w marcu 2020 roku, które już w następnym miesiącu wygenerowały ponad milion zł obrotu, a na przestrzeni sezonu 4,4 mln zł. Ponadto wszystkie produkty w tym case study osiągnęły status bestsellera. Wskażę jak przebiegało wystawianie produktów, co było czynnikiem sukcesu. Przedstawię zarówno szanse jakie to wygenerowało oraz zaprezentuję zagrożenia jakie tak szybki wzrost za sobą niesie. Jeżeli szukasz informacji o sukcesach na Amazon i chcesz zobaczyć prawdziwą historię dot. własnie takiego wdrożenia, to ta prezentacja jest właśnie dla Ciebie.

  Od 7 lat zajmuje się e-commerce. Badał, wdrażał i rozwijał sprzedaż m.in. na Allegro, Amazon, eBay czy CDiscount. Jego najmocniejszą stroną są procesy w sprzedaży multi-channel i ich optymalizacja. Praktyczna wiedza, którą zdobył zaowocowała otwarciem agencji wspierającej sprzedaż on-line - Profitcrew.pl, która tworzy też największą konferencje poświęconą marketplace’om - Profitmeet.pl. W zeszłym roku firmy, z którymi współpracuje Profitcrew.pl wygenerowały blisko 90 mln złotych obrotu! W ramach działań obraca kwotą 7,5 mln złotych rocznie w działaniach marketingowych na eBayu i Amazonie.
 • Zakończenie webinaru
 • Po webinarze

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Otrzymujesz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji SEM/SEO online od DevaGroup.
 
4.70

średnia ocena szkolenia

10/10 osób poleciłoby nasze szkolenia znajomemu

Opinie uczestników naszych wcześniejszych eventów

 
Gigantyczna dawka informacji i profesjonalizm.
Student/Studentka studiów podyplomowych na AGH
Ciekawa tematyka, fajnie przedstawiona! Ćwiczenie angażujące uczestników :)
Sylwia
Znakomite szkolenie, na którym można poznać wiele funkcjonalności narzędzi od Google. Pełen profesjonalizm prowadzących, a ich ponadprzeciętna wiedza robi ogromne wrażenie! Zdecydowanie polecam!
Piotr Hapek
Bardzo dużo informacji - wartościowe szkolenie.
Sylwia
Krzysztof posiada niesamowitą umiejętność przekazywania wiedzy w sposób uporządkowany i przystępny dla słuchaczy – uczestników szkoleń/konferencji. Nawet skomplikowane tematy przedstawia w sposób klarowny, co więcej – inspirujący i zachęcający do własnych, samodzielnych poszukiwań. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, ogromu posiadanej wiedzy specjalistycznej oraz podejścia do procesu uczenia się.
Koleta Miernik, Właścicielka firmy w SilverMB
Bardzo cenię sobie wiedzę i umiejętności Pana Krzysztofa w zakresie Google Ads i Analytics. Miałam okazję uczestniczyć nie tylko w szkoleniach, które prowadził, śledzę też regularnie wystąpienia na branżowych konferencjach, seminariach. Zagadnienia związane z analityką ma w "małym palcu". Potrafi w sposób przejrzysty i klarowny przedstawić najbardziej zawiłe kwestie dotyczące stosowania i implementacji narzędzi marketingowych. Polecam z czystym sumieniem :-)!
Wioletta Reluga, Specjalista ds. Digital Marketingu w POLITYKA
Uczestniczyłem w szkoleniach Google Ads oraz Google Analytics. Świetni specjaliści, wiedza merytoryczna poparta praktyczną, ćwiczenia na żywo. Polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się od ekspertów.
Krzysztof Rupar, Communication Manager w Węc PR

Masz pytania? Porozmawiaj z nami.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych wydarzeniach? Skontaktuj się!

Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991