zegar

25 maja 2022

Wszystko, co musisz wiedzieć!

Webinar o Google Analytics 4

Dołącz do ponad 5 tysięcy zadowolonych słuchaczy i skorzystaj z naszej wiedzy!

Najbliższe spotkanie już za:

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Oficjalnymi współorganizatorami wydarzenia są:

Agenda webinaru

 • 25 maja 2022

 • 12:00 - 12:30

  kinga sroka.png
  Kinga Sroka - Online Marketing Specialist w OLX Group, blogerka na: kingasroka.pl/
  Znajdź swoją kampanię reklamową w GA4, czyli omówienie obszaru roboczego reklamy

  Nieuchronny koniec raportów, które każdy marketer zna i kocha, zmusza do poszukiwania nowych rozwiązań. Google wychodzi nam naprzeciw i systematycznie rozwija raport, pod enigmatyczną nazwą "obszar roboczy reklamy". O konwersjach modelowanych, zaletach połączenia konta Google Ads z GA4 jak najszybciej oraz fascynującym typie konwersji "po wyświetleniu angażującym", opowiem podczas webinaru.

 • 12:30 - 13:00

  bartlomiej kaczmarczyk.jpg
  Bartłomiej Kaczmarczyk - sssem.ninja
  "Umarł król, niech żyje król"- o bezbolesnym przejściu z Google Analytics 3 na Google Analytics 4

  Jak pewnie wiesz 01.07.2023 Universal Analytics przestanie zbierać dane. I jeśli do tej pory używałeś/aś Google Analytics 3, to czeka Cię przejście na GA4. W czasie mojej prezentacji pokażę Ci jak bezboleśnie przejść przez taki proces. Zobaczysz co może Ci już dzisiaj dać GA4 czego nigdy nie otrzymasz od GA3, czyli jak nowy model zbierania danych pomoże Ci w analizie.

 • 13:00 - 13:30

  Krzysztof Marzec
  Krzysztof Marzec - CEO DevaGroup
  Praktyczny warsztat: jak analizować działania i kampanie pozycjonowania w Google Analytics 4?

  Na prelekcji przedstawię przykłady konkretnych raportów i zestawienia oceniające efekty działań pozycjonowania. Dodatkowo omówione zostaną raporty wspomagające optymalizację strony oraz parametry UTM a pozycjonowanie oraz ograniczenia GA4.

 • Po webinarze

  Poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam ulepszać nasze pomysły i warsztat prowadzących. Otrzymasz od nas nagrania i dodatkowe kody zniżkowe od partnerów danego odcinka.
4.8

Średnia ocena naszego ostatniego szkolenia

100% osób poleciłoby nasze szkolenie znajomemu

Opinie uczestników naszych wcześniejszych eventów

Ogromnym atutem szkolenia GTM był jego ćwiczeniowy charakter; każdy uczestnik dostał własną stronę na wordpressie, gdzie krok po kroku mógł przejść przez proces różnego typu tagowania wraz z prowadzącymi. Po szkoleniu jestem w stanie sama w pełni tagować strony. Na plus są także nagrania ze szkolenia, które otrzymałam po nim - dzięki temu w każdej chwili mogę wrócić do każdego miejsca szkolenia. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i w przyszłości także zaufałabym DEVA Group.
Zuzanna Frydel, Junior Performance Marketing w More Bananas
Merytoryka, konkretne przykłady przydatne w codziennej pracy, prezentacja prowadząca krok po kroku oraz szybkie tempo. Wrócę do Was na inne szkolenie!
Sandra

Poznaj naszych ekspertów

kinga sroka.png

Kinga Sroka

Online Marketing Specialist w OLX Group, blogerka kingasroka.pl

Certyfikowana specjalistka Google Ads oraz Google Analytics z kilkuletnim doświadczeniem. Na co dzień odpowiada za płatne kanały dla OLX.PL, w weekendy wykładowca na Collegium Da Vinci oraz TEB Edukacja. Specjalizuje się w narzędziach Google, aktywnie komentuje dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość digital marketingu na swoim blogu: kingasroka.pl/. Prelegentka 17. edycji semKRK oraz InternetBeta 2021. Entuzjastka marketingu aplikacji mobilnych.

bartlomiej kaczmarczyk.jpg

Bartłomiej Kaczmarczyk

sssem.ninja

Specjalista SEM z 10-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym i własnym kanałem YouTube o GTM i analityce internetowej. Dodatkowo posiada certyfikat Google Ads, Analytics i status Google Partner, a także certyfikat Advanced Google Tag Manager CXL Institute. Pasjonat śledzenia użytkowników na stronach www i personalizowania komunikatów do nich. Obecnie odpowiedzialny za analitykę internetową u lidera w branży turystycznej, poprzednio za marketing internetowy u jednego z czołowych deweloperów w Polsce. Prywatnie ojciec, mąż, fan piłki nożnej.

Krzysztof Marzec

Krzysztof Marzec

CEO DevaGroup

CEO DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics, prowadził szkolenia dla najlepszych agencji i domów mediowych bezpośrednio na zlecenie Google, szkolił w Akademii Google Partners. Autor dwóch książek z wyprzedanymi nakładami, ponad setki artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Gościł na scenach kilkudziesięciu konferencji zdobywając wysokie miejsca i nagrody publiczności. Na największej branżowej konferencji w Polsce (I love Marketing) dwukrotnie zajmował pierwsze miejsce - w kategorii Ads & Analytics oraz w dniu SEO. Jest pomysłodawcą i organizatorem semKRK, wyjątkowej, krakowskiej konferencji dedykowanej miłośnikom SEM, SEO i Analityki oraz gali nagród semKRK Awards.

Sprawdź nasze spotkania stacjonarne w siedzibie Google

Jesteśmy znani z wysokiej jakości merytorycznych spotkań. Zobacz, jak wyglądało spotkanie w siedzibie naszego partnera Google.

Partnerem webinaru są firmy:

Dlaczego warto się zapisać?

Darmowa wiedza - najlepsi prelegenci - sprawdzony format.
100% uczestników naszych spotkań poleca nas dalej.

puchar

Darmowa wiedza

Nie ma haczyka, spotkanie jest darmowe, dzielimy się naszą wiedzą. Nie ma też charakteru sprzedażowego.

komunikacja

Dzielimy się sukcesem

W trakcie kryzysu podnieśliśmy zatrudnienie o 20%. Dzieląc się wiedzą, dzielimy się z Wami sukcesem.

odwiedziny na stronie - seo sem reklama

Praktyka i efekty

Omawiane zagadnienia są praktyczne, skalowalne i będziesz je mógł wdrożyć w swoich działaniach tego samego dnia.

szybkosc ladowania strony

Doświadczenie

Marketing w Google robimy od 2005 roku. Mamy za sobą tysiące godzin szkoleniowych, własne konferencje. Wiemy co robimy.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych wydarzeniach? Skontaktuj się!

jagoda lesniewska new business

Jagoda Leśniewska,
New Business Specialist
503 708 716
jagoda.lesniewska@devagroup.pl

Scroll to Top